پانل 100 میلیمتری اکوتک

شرکت ایستا سازه آترا با بررسی های فراوان اقدام به انتخاب 2 ضخامت از پانل های دیواری اکوتک سازگار با شرایط ساخت و ساز ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری و صنعتی کرد ، ضخامت 100 میلیمتری را به جهت میانه بودن در انواع ضخامت های این پانل انتخاب نمود.

در ضخامت 100 میلیمتری پانل های دیواری اکوتک 6 حفره وجود دارد که قطر هر حفره 68 میلیمتر است که بسیار مناسب جهت عبور انواع لوله های تساسیساتی مورد استفاده در بازار ساختمان ایران است. همچنین در دو طرف پانل های 100 میلیمتری سیستم فاق و زبانه ایجاد گردیده است که کمک به نصب هرچه بهتر و فیکس شدن کامل پانل ها در یکدیگر میکند.

مواد تشکیل دهنده پانل های 100 میلیمتری اکوتک شامل 50% سبکدانه لیکا ، 20% سبکدانه پرلیت ، 20% سبکدانه فیلر (ترکیبی از سبکدانه های مختلف پودر شده) و الیاف پلی پراپیلین و الیاف آمباس و 10% گرانول های پلی استایرن می باشد. این پانل ها را به دلیل ابعاد مناسب و سهولت در اجرا هم میتوان برای حائل های داخلی و هم حائل های خارجی استفاده نمود ولی جهت حفظ فضای مفید داخلی ساختمان ها توصیه میگردد که از پانل های 100 میلیمتری به عنوان حائل خارجی استاده گردد و جهت تقسیم بندی های داخلی از پانل های 75 میلیمتری اکوتک استفاده گردد.

پانل های دیواری اکوتک با ضخامت 100 میلیمتر با ارتفاع درخواستی مشتری برش خورده و سپس به صورت پالت های 7 عددی بسته بندی میگردد و به محل پروژه ارسال میگردد


در بخش نمونه کارها و پروژه هی اجرا شده در صفحه خانه میتوانید نمونه های مختلف از اجرا پانل دیواری اکوتک به ضخامت 100 میلیمتر را مشاهده نمایید یا در صورت تمایل فرم دریافت نمونه 10 سانتی نمونه از پانل 100 میلیمتری را تکمیل کرده تادر اسرع وقت به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال گردد.